sissymor Skrevet 5. november 2009 #1 Skrevet 5. november 2009 hei jeg fikk vite på ullevåll igår at jeg har svineinfluensa og kraftig urinveisinfeksjon. jeg har 2 cm åpning. jordmor stripset meg igår, så har en god del blødninger. Jeg fikk vite at jeg muligens hadde litt vannavgang. kan man ta tamifluen i rumpen i stedet for og svelge den har prøblemer med tabletter. jeg er 3 gangs fødene jeg er i uke 35 kan noen se på meg? jeg er så bekymret jeg er født 7 mars 1982
mom2agirlandaboy Skrevet 5. november 2009 #2 Skrevet 5. november 2009 Hei! Jeg vet ikke om man kan ta tamiflu i rumpa, men jeg vet at du kan åpne den og blande pulveret med 5 ml vann. Det er på den måten jeg får i min datter på 3 år medisinen. Masse lykke til, og goood bedring!
Annikka Skrevet 6. november 2009 #3 Skrevet 6. november 2009 Tamiflu finnes ikke som stikkpiller, og kan derfor ikke tas per stump. Høres ut som et godt råd å blande ut pulveret. Skyll det ned med noe annet rett etterpå, så går det sikkert fint.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå