Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #1 Skrevet 4. november 2009 Problemet er bare det at vi ikke vet hva eller hvor?? Vi er i slutten av 20-årene og har en datter på snart 3. Noen ideelle tips der ute som kan glede både store og små? Både innenlands og utenlands er av interesse. Feriens varighet 1uke.
Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #2 Skrevet 4. november 2009 har hørt at Kreta har flere steder som er kjempefint for barn :-) Hvis ikke så har du jo langedrag, men vet ikke om de har vinteråpnet og om det er noe annet å finne på i nærheten av dette stedet.
Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #3 Skrevet 4. november 2009 Kreta er sikkert fint, men er det ikke veldig kaldt der nå? Hadde håpet på å få litt sol og bad. Skal sjekke opp Langedrag! Takk for svar:) Flere forslag der ute?
Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #5 Skrevet 4. november 2009 Heheh..håper ikke det, da er vel ferien dømt i dass.. Men trenger innspill jenter!!! HI
piranha Skrevet 4. november 2009 #6 Skrevet 4. november 2009 Hvis dere ønsker dere et sted med sol og varme er Kanariøyene stedet å reise, der er det varmt året rundt:) Mine foreldre kom hjem fra Tenerife om søndagen og hadde hatt strålende vær og 28 grader hele uken!
Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #7 Skrevet 4. november 2009 pusla: Ja, vi har vært inne på restplass og tittet (mye). Sjekket værmld i dag på yr og de melder mye regn til uka på gran canaria:( hmm.. what to do... Nå melder jo yr ofte feil og, men dog.. Vil aller helst til sol og varme merker jeg..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå