Tommage♀♂ Skrevet 4. november 2009 #2 Skrevet 4. november 2009 Jeg har kjøpt inn litt diverse lommerusk, + påskesjokoladen fra i fjor som var på tilbud i forfjor
Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #3 Skrevet 4. november 2009 Hehe spurte du om hva vi skulle ha i julestrømpa i juli du eller? I påskeegget skal jeg ha appelsinsjokolade og påskemarsipan! mmmm :-)
Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #4 Skrevet 4. november 2009 Har vært tidlig ut med tanke på påskeegget 2010. Kjøpte påskesjokolade som var på salg etter påsken i år. Og håper det blir igjen litt av dette så kan jeg bare supplere litt i påsken 2011. Til 17 mai har jeg allerede fryst ned ei marsipankake som var igjen etter 17 mai i år. Synes det er sååååååå deilig å være ferdig med alt i god tid:)
Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #5 Skrevet 4. november 2009 Ja her ble juletreet pyntet i sommer.. slipper å tenke mer på det, hihi
Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #6 Skrevet 4. november 2009 Jeg pynta staken sent i gårkveld..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå