Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #1 Skrevet 4. november 2009 .. kan med hånda på hjertet si at dere synes anal-sex er godt??
Anonym bruker Skrevet 4. november 2009 #6 Skrevet 4. november 2009 Og da spør jeg: -Hva er det som er godt med det? Jeg har aldri prøvd det, bortsett fra en gang som ikke var frivillig, og da var det jo såklart dritvondt og helt forferdelig! Jeg har lyst til å prøve med smabo, men jeg tørr ikke.. Håper dere er ærlige nå jenter! HI.
Gjest Skrevet 4. november 2009 #8 Skrevet 4. november 2009 Når det ikke er frivillig er det jo ikke godt. Før det første må man ha glidemiddel og for det andre må man være avslappa. Spenner du deg er det vondt. Å forklare hva som er godt med det går faktisk ikke an:) det er som med annen sex, du skjønner det ikke før du prøver det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå