Gå til innhold

"Fødeansikt"


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har hørt at de har fått et sånt fødeklart ansikt, og født ikke så lenge etter? Jeg har fått høre fra flere hold nå at jeg har bredere nese og fyldigere lepper. Selv ser jeg at jeg plutselig er blitt trill rundt i ansiktet. Masse kynnere, nedpress og knivstikking i skjeden har jeg også, så jeg er spent på hvor lenge jeg har igjen...Flere som har fått høre om dette med fødeansikt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg fikk fødeansikt for 2-3 uker siden (uke36-37) og hatt svake mensmurringer nå og da og sterkerer kynnere med veldig nedpress. Mensmurringene ble mer kraftige i går kveld og i dag tidlig gikk slimproppen. Spennende!

Skrevet

Med førstemann hadde jeg helt klart fødeansikt. Husker bare ikke når det kom...

 

En venninne av meg hadde også fødeansikt(møtte henne dagen fødselen startet), men vet ikke hvor lenge hun hadde gått med det.. Noen dager til 1 uke maks.

 

Hverken med meg selv eller med venninnen min tenkte jeg på det med ansiktet før etterpå da...

Skrevet

Da jeg var hos jordmor på mandag, sa hun til meg at "ja, nå har du fått det draget over ansiktet som man får når det nærmer seg.."

(Vannfylt, feit og pløsete, tenkte jeg... :)) Regner med at det er det man kaller "fødeansikt" - Jeg merker faktisk at det har vært forandringer den siste uka, jeg også.

 

I dag er det 7 dager til termin - håper jeg kan ta med meg fødeansiktet mitt på sykehuset i løpet av kvelden, for nå er jeg klar for å la minsten se dagens lys!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...