Gå til innhold

lillemann har fått trippelvaksinen idag..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har litt feber nå på kveldingen, hadde 38 grader nå når jeg la ham. Helsesøster sa at grensen lå på 38,5 for å gi paracet. Er litt urolig for om temperaturen hans kommer til å stige inatt. Han er litt slapp.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

spørsmålet er, skal jeg prøve å ta tempen hans seinere inatt?

Skrevet

Du må nesten vurdere selv hva du tror er best. Jeg hadde gitt paracet, og ikke tatt temperaturen i natt med mindre han vånker eller blir veldig urolig.

 

Gutten min fikk trippelvaksina i går. På kvelden ble han sutrete, hadde smerter i låra og hadde en temperatur på 38.7. Jeg gav han paracet for å dempe ubehaget + for å slippe å bekymre meg for for mye temperaturstigning på natta. Han var forresten veldig urolig hele natta og er det i kveld også.

Skrevet

jeg hadde gitt på kvelden før leggetid, med tanke på natten... har heller aldri fått den beskjeden du fikk.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...