Kate2 Skrevet 3. november 2009 #1 Skrevet 3. november 2009 har fått utslett over absolutt hele kroppen.. i alle kriker og kroker..og det klør som bare det får ikke sove eller slappet av.. for da begynner kløen.- kan ikke være noe bra for lillegutt. (13 dg til termin) jeg har vært hos legen og tatt prøver men ikke fått noe svare enda. andre som har opplevd lignende? kan ikke være allergi for jeg har aldri reagert på nooe før.
Gjest lillemamsi Skrevet 3. november 2009 #2 Skrevet 3. november 2009 en venninne av meg hadde svangerskapskløe, og holdt på å fly på veggen pga det! men husker ikke om det var utslett eller ikke.
Gjest Skrevet 3. november 2009 #3 Skrevet 3. november 2009 Det er bra at du har tatt blodprøver, for det kan være at leveren din er litt påvirket. Jeg ble satt igang med vår første akkurat på grunn av det samme. Men det vil prøvene vise. Lykke til!
Beate og lille snuppelure:-) Skrevet 3. november 2009 #4 Skrevet 3. november 2009 Jeg har det på samme måte, men uten utslett. Klør hele tida, spesielt på magen. Skal til legen imorra og be de ta en prøve for å se om det kan være leveren som er litt ute.. Vet at ved fare for svangerskapsforgiftning, så kan man begynne å klø mye og det kan bety at leveren er dårlig. Hmm... Har du vondt i hodet eller kjenner deg uvel eller har mye vann i kroppen? Ring føden om du er usikker. Hvis det er leveren, så kan det være grunn til å settes igang som hun andre her hadde gjort. Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå