Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg beklager virkelig hvis du ble sååååå irritert på innlegget mitt. Jeg har overhodet ikke for vane å legge ut sånt, men hvis du tar deg ett minutt og leser historien til venninna mi, skjønner du muligens hvorfor jeg la det ut. Jeg burde kanskje skrevet i overskriften BÅDE at det var ang. Toyotakonkurransen og at det var en tøff og sterk historie bak, så jeg beklager at jeg ikke tenkte så langt.

 

Men, jeg må si at jeg ble LITT satt ut av det litt ufine svaret ditt, og jeg beklager altså hvis jeg forsuret dagen din.

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du er kanskje ikke her lenger?

Skrevet

Det har vel vært noe sånt som 50 innlegg daglig om "hjeeelp stem på meg vi fortjener ny bil" osv. osv. Det som er teit er at folk lar være å skrive det i overskriften, kanskje nettopp fordi folk da ikke ville klikket seg inn?

 

Jeg beklager at jeg var så krass, det var faktisk ikke meningen. Så jeg sier unnskyld for det.

Skrevet

Takk skal du ha, Mom2Two. :-) Skjønner at man kan bli lei, og jeg burde kanskje ha tenkt på å skrive det i overskriften. Men, okay; venner igjen, da? ;o)

 

 

Skrevet

Absolutt:)

 

Jeg burde ikke vært så krass og grinete, og tar selvkritikk på det.

Skrevet

:-D

 

Stemme på min venninne? -Sorry, måtte bare! ;o)

Skrevet

Haha!

 

Nei, noen prinsipper må jeg da få ha, for ikke å bli fullstendig ydmyket! :-p

 

*skal tenke på det* ;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...