Kleint Skrevet 3. november 2009 #2 Skrevet 3. november 2009 Jeg har aldri opplevd det som vondt Lykke til
Anonym bruker Skrevet 3. november 2009 #3 Skrevet 3. november 2009 Takk for det, det var betryggende. Litt engstelig hehe, aldri gjort det før. Og første gang hos mannlig gyn. *grue litt*
Anonym bruker Skrevet 3. november 2009 #4 Skrevet 3. november 2009 Nei, ikke vondt, men merkelig å få noe som ligner en dildo oppi der hos legen;)
Anonym bruker Skrevet 3. november 2009 #5 Skrevet 3. november 2009 hehe, ja men det føles jo sånn når man tar inn den "gakkgakken" også da, for vanlig sjekk Eller er det veldig annerledes? HI
Kleint Skrevet 3. november 2009 #6 Skrevet 3. november 2009 Bare prøv å slappe av, ikke spenne deg. Det går så bra
Anonym bruker Skrevet 3. november 2009 #7 Skrevet 3. november 2009 "gakkgakken" (:-D) er verre enn ul-proben, dette er ikke noe å grue seg til i det hele tatt! Jeg har vært til innvendig ul et utall ganger og jeg har aldri opplevd det som smertefullt! Merker nesten ikke noe i det hele tatt!
Anonym bruker Skrevet 3. november 2009 #9 Skrevet 3. november 2009 Nei ikke vondt i det hele tatt. men som en annen sa litt rart å få en "dildo" opp i .... hos legen. De har masse glidemiddel på så den sklir rett inn. Har gjort det flere ganger og har nettopp sjekket spiralen min med en slik.
It's all about me Skrevet 3. november 2009 #10 Skrevet 3. november 2009 Du merker ingenting. Det er ikka akkurat som å få stappet en dildo opp der.
Anonym bruker Skrevet 3. november 2009 #11 Skrevet 3. november 2009 Det minner da virkelig ikke om en dildo! Jaja, utseendemessig kanskje om en veldig TYNN dildo. Mindre ubehagelig enn "gakkgakken". Ikke noe å grue for!
Anonym bruker Skrevet 3. november 2009 #12 Skrevet 3. november 2009 Hvis du syns det er ubehagelig med mennlig lege, så skjønner jeg deg godt. For meg føles det rett og slett feil å ha en fremmed mann som stikker ting opp i underlivet mitt. Jeg ber alltid om kvinnelig lege hvis mulig. Innvendig ul er forresten ikke vondt.
Anonym bruker Skrevet 3. november 2009 #13 Skrevet 3. november 2009 Da var det overstått, gikk veldig fint, og alt så heldigvis bra ut! Litt rart å ha en mannlig gyn ja, spes når vi snakket endel om sex og posisjoner og sånn... Hmmm. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå