Kokkeli nyter våren:) Skrevet 2. november 2009 #1 Skrevet 2. november 2009 For hvilken aldersgruppe barn passer den for? Øvre og nedre?
Mille** Skrevet 2. november 2009 #2 Skrevet 2. november 2009 Ja, jeg og snupp på 4 år har sett den. Vil tro den passer fra 4 til 10 år ca. Snupp var periodevis under filmen mer opptatt av godteriposen enn av filmen, mens andre perioder satt hun som på nåler på kanten av setet. ;o) Fin film var det, absolutt å anbefale. )
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 2. november 2009 #3 Skrevet 2. november 2009 Så den i går. Med en på 3 1/2 og en på 7 1/2 år. Eldstemann synes den var kul, mens yngstemann synes den var litt kjedelig...... Han var skikklilg lei etter en snau time, og da vi var på Istid 3 for en tid tilbake satt han som et tent lys hele filmen gjennom.
Verbena Skrevet 2. november 2009 #4 Skrevet 2. november 2009 Vi var å så den med 5unger, eldste er 9år og yngste 3år. Fenget alle, selvom 9åringen (som har adhd) bli litt utålmodig på slutten! Kommer helt ann på ungene. Må vel også nevne at vi 4voksne(22år-28år) koste oss vi også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå