Anonym bruker Skrevet 1. november 2009 #1 Skrevet 1. november 2009 Jeg om min samboer har lyst på et barn. Er det uansvarlig av oss i denne svineinnfluensa-hysteri-perioden? Personlig er ikke jeg redd for dette svineviruset, og har foreløpig iallfall, ikke tenkt å vaksinere meg. Ønsker å høre med dere der ute, ville dere ventet med å bli gravide, eller bare latt det stå til?
Anonym bruker Skrevet 1. november 2009 #2 Skrevet 1. november 2009 De sier det kan vare i 2-3 år så om dere skal vente så må dere iallfall belage dere på å vente ett par år
Anonym bruker Skrevet 1. november 2009 #3 Skrevet 1. november 2009 Tror dette ved svineinfluensaen er blitt overdramatisert endel. Er dere friske og raske, så ville iallfall ikke jeg ventet i nesten 3 år, om jeg virkelig ønsket barn før det.
FruSkurk&BandittBarna Skrevet 1. november 2009 #4 Skrevet 1. november 2009 Jeg hadde ikke latt det påvirke meg. Kjør på. Men når vaksinen blir tilgjengelig for alle kan du jo ta en graviditetstest og vaksinere deg da, dersom du ikke alt er blitt gravid?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå