venter_på_deg_lille_venn Skrevet 30. oktober 2009 #1 Skrevet 30. oktober 2009 Da har jeg vært på den første UL... Har aldri vært så nervøs i hele mitt liv, som jeg var da jeg skulle dit! Har ikke sovet så fryktelig mye i natt:p Hehe... Legen fant 8 egg på den ene siden og 15 på den andre... Er det normalt? Eller er det lite?
sitron72 Skrevet 30. oktober 2009 #2 Skrevet 30. oktober 2009 Det er ihvertfall ikke lite!! Har hørt at det gjennomsnittlige man plukker ut er mellom 8 og 12. Totalt altså.
Astra71 - tvillingmor Skrevet 30. oktober 2009 #3 Skrevet 30. oktober 2009 Hei! Du har rikelig med egg! Jeg har pleid å ha opp mot ti follikler på hver side, og har endt opp med 10 - 15 egg totalt ved uttak. I følge legene er gjennomsnittet 7-8 egg. Så du ligger bra an, og kan nok regne med at det blir mange fine egg til uka :-) Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå