Kokkeli nyter våren:) Skrevet 30. oktober 2009 #1 Skrevet 30. oktober 2009 http://www.capris.no/product.aspx?isbn=8248907023 Jeg fant dette tipset inne på DIB: Bestilte meg boken med en gang. Den så bra ut. Var en som hadde bladd i boka når hun var gravid, og syntes den så bra ut. Så jeg bestilte den med det samme:) Og håper den er bra.
blond Skrevet 30. oktober 2009 #2 Skrevet 30. oktober 2009 Den passer kanskje best til nybakte fedre? Vi gir ikke gaver til slike dager, men deler en kake. Synes det er nok gavedager i løpet av året ellers og ting har vi nok av.
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 30. oktober 2009 Forfatter #3 Skrevet 30. oktober 2009 Jeg kjøper den nå til min, og han har nå vært far i over 7 år, og er far til tre. Så jeg vil ikke si at den passer best til nybakte fedre. Men alle trenger nye unnputt av og til. Vi gir heller ikke gaver til vanlig slike dager, men kanskje blomster og masse kos i heimen sammen. God mat, gjerne en kake. Og noe barna har kjøpt eller lagt. Best er de gaver de har lagt selv. Det får de bestemme selv hva de vil. Jeg falt så for denne boken selv da, håper den er bra. Var jo gansge så dyr. Håper det er masse gode og morsomme ting i den til han pappa:))
moota m storebror&lillebror Skrevet 31. oktober 2009 #4 Skrevet 31. oktober 2009 Vi gir heller ikke gaver, jeg har i mange år bakt noe til min far og samboer. Nå har jeg bare min far, er jo ikke sammenm med bf lenger. Men baker kanskje noe med barna og så gir til han =)
Lene~mor til tre Skrevet 31. oktober 2009 #5 Skrevet 31. oktober 2009 Vi pleier heller ikke å kjøpe gaver. Men vi lager kake og god mat osv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå