lillesøster skal bli storesøster Skrevet 30. oktober 2009 #1 Skrevet 30. oktober 2009 Har vært i banken og tømt sparebøssene her om dagen, ungene valgte seg buff som gave, og med den var det "oppskrift" på alt hva man kan bruke den til, og må si jeg ble overrasket, hadde aldri tenkt man kunne bruke den på så mange forskjellige måter. Helt imponert her jeg sitter;)
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 30. oktober 2009 #2 Skrevet 30. oktober 2009 Hvor mange ting er det da? Hue, hals....
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 30. oktober 2009 Forfatter #4 Skrevet 30. oktober 2009 hue, hals, pannebånd, headover, hårstrikk, hårbånd, armbånd, bind for øynene pluss masse mer, husker ikke, vet ikke hvor ungene har gjort av det skrivet.
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 31. oktober 2009 #5 Skrevet 31. oktober 2009 Ja husker det følgte med slik når mine barn også fikk hver sin Buff. Men så nok ikke særlig godt etter på det.. Men jeg skulle ønske de var litt tykkere da, de er jo for tynne til å bruke om vinteren syntes jeg da.
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 1. november 2009 Forfatter #6 Skrevet 1. november 2009 joda, enig med deg i det, men når man skal på skitur ol eller at det ikke er så veldig kaldt, da går det jo ann. Du får jo disse buffene med fleece på.
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 1. november 2009 #7 Skrevet 1. november 2009 Har ikke sett de med fleece jeg. De er nok litt varmere ja. De som vi har er helt helt tynne, holder ikke noen ting vind ute i det hele tatt. Men de tynne er gode til å ha under hjelm har jeg funnet ut, og når vi bruker dem som hals når de sykler pleier barna dra dem opp foran munn og nese om det er kaldt.
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 1. november 2009 Forfatter #8 Skrevet 1. november 2009 tenker forøvrig når man bruker de som hals eller pannebånd. Headover er de ikke varm nok til i seg selv, har da alltid lue, hjelm ol over på ungene. De med fleece selges på alle sportsbutikker, får vel mer og mer inn av de nå utover høsten og vintern. Men de er jo ikke like anvendelig da med tanke på denne fleece kanten som er litt i veien da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå