Gå til innhold

Noen som har handlet fra Strawberrynet.com her?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg bestilte varer 17.10 som enda ikke har kommet. Når jeg søker på ordrenummeret så står det at varene ble sendt 18.10, altså for 11 dager siden.

Det står jo at varene skal komme innen 7-10 dager.

Er det vanlig at det tar lengre tid?

Jeg bor forresten i en stor by.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har bestilt varer derfra flere ganger og de har kommet i postkassa etter ca 4 dager (de gangene jeg har bestilt for under kroner 200). Når du bestiller for over 200 må varene gjennom tollen og du må betale moms først. Jeg fikk lapp i posten og måtte på postkontoret og betale momsen og hente varene der.

Skrevet

Jeg har 2 ordrer inne hos dem som ble bestilt samme dag, begge er under 200kr. Så jeg håper nå ikke at de har sendt det i samme pakke slik at jeg må betale moms... :(

Skrevet

Hmmm da spørst det om det er posten som er treige. Synes det er rart om dem har puttet det i samme pakke! Krysser fingrene for at godsakene dine er på vei:-)

Skrevet

Jeg har fått 2 mailer med ordrebekreftelse, så man skulle jo tro at det kom i 2 pakker.

 

Åhhh håper det kommer før helgen!! Jeg hadde store planer om å gjøre meg fin med i.d. sminken min da :)

 

Tusen takk for svar :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...