Mamma til mine 3 Skrevet 29. oktober 2009 #1 Skrevet 29. oktober 2009 Er det noen som vet hvor de tar 3 D i Drammen ? Evt hvor lang "bestillingstid" er det? Hvor langt på vei er det best å ta det????
Flo_Isak Skrevet 29. oktober 2009 #2 Skrevet 29. oktober 2009 http://www.st-joseph.no/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=85
aloha83 Skrevet 29. oktober 2009 #3 Skrevet 29. oktober 2009 St. Joseph tar 3D, tror de anbefaler mellom uke 25 og uke 29. Kjenner ei som bestillte der i går som fikk time i neste uke så det er ikke så ang ventetid hvis du er heldig. Jeg var selv der i går(er 27+4) og er kjempefornøyd! Fikk mange fine bilder og en dvd med ca 15 minutter film på. De er kjempekoselige så ring de og hør du!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå