Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2009 #1 Skrevet 29. oktober 2009 Barnet mitt er snart tre år da..under 700 gram v fødsel, hun har ikke astma eller andre lungeplager som kan være vanlig, men likevel?
Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2009 #2 Skrevet 29. oktober 2009 Jeg ville tatt kontakt med legen hennes og spurt. Det er ikke usannsynelig at hun blir prioritert.
Miss Hemingway Skrevet 29. oktober 2009 #3 Skrevet 29. oktober 2009 Har selv prematur. dersom hun lå i respirator i starten har de jo gjerne stive lunger (min gjorde det) han henvendt meg til fastlegen og spurt får svar tirsdag. UTover det var det en artikkel i siste prematurposten som slo fast at de ikke var i risikogruppene med mindre de har bpd!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå