Gå til innhold

Når er det de begynner å gripe etter leker?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mange uker er de da sånn ca?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lillemann hadde vel akkurat bikket 3 mnd.

Skrevet

Rusket begynte for noen dager siden (han er 8 uker), men han har fortsatt hånden knytt, så han slår bare etter de :)

Skrevet

Nå har det ingenting ned spørsmålet å gjøre, da, men...

På den siden står det at de fleste kan stå en stund uten støtte ved 9 mnd, mens noen få "står alene et par sekunder" ved 10 mnd!?

 

Er det jeg som ikke ser forskjellen her, eller ble det der litt feil? :)

Skrevet

Lillemor var 8 eller 9 uker når hun begynte å gripe etter tøyleker. Klarte sjeldent å få ta da, for det var mest pekefinger og tommel hun brukte.

Skrevet

Takk for svar:)

 

Den linken var genial:) Takker og bukker.

Skrevet

Ja, den er fin. Jeg har forøvrig printet den ut, og haker av de tingene Lillemann kan den dagen han fyller måned (!?). Da blir det enklere å huske når han gjorde hva. Så slipper jeg å skrive alt i en sånn bok, som jeg forøvrig også har :-P

Skrevet

Vesla grep skikkelig etter en leke i går for første gang, hun blir 11 uker i morgen. Da grep hun med åpen hånd og lukket den om leken og det var tydelig at hun var bevisst på handlingen sin for hun fulgte godt med. Er et par uker siden hun begynte å "ta på" leker med knytteneven, men nå var hånden åpen. Vil tro det enda går noen uker før hun klarer å holde leken skikkelig fast og putte den i munnen da ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...