Gå til innhold

ang vasking av klær??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vasker dere det nye ulltøyet til babyen som dere skal ha med på sykehuset og evt hva vasker dere ulltøyet i,milo?og vasker dere for hånd eler maskin.

 

Jeg har fått en del brukt tøy som jeg vasket når jeg fikk det (ca 2 mnd siden )og har hatt det i poser etter det...Burde jeg vaske det en gang til før jeg legger det i komoden til jenta mi?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vasket ulltøyet i milo (den uten parfyme). Vasket det på 40 grader på ullprogram i vaskemaskinen.

 

Klær jeg har fått brukt har jeg ikke vasket. Har fått det av gode venninner, så jeg vet det er vasket, og det er jo i hovedsak på grunn av fargestoffer og kjemikalier som sitter igjen på nye klær som er grunnen til at man vasker det. Så tror ikke du trenger å vaske det om igjen :) Bare hvis du vil at det skal lukte friskt og nyvasket ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...