Gjest Skrevet 26. oktober 2009 #1 Skrevet 26. oktober 2009 Jeg har forsøkt i en uke å få tak i fastlegekontoret mitt. Det er umulig. De tar ikke telefonen pga stor pågang. Jeg skal ha en legetime, og det dreier seg ikke engang om svineinfluensa. Jeg blir sprø. Godt å få det ut
Gjest Skrevet 26. oktober 2009 #2 Skrevet 26. oktober 2009 Kan du ikke bestille time på sms? Vet om mange legekontor som tar imot timebestillinger på den måten
bambi på isen Skrevet 26. oktober 2009 #3 Skrevet 26. oktober 2009 Hos fastlegen min på fastlandet, fikk vi oppgitt et mobilnummer vi kunne bruke for å bestille time. Igrunnen veldig greit når vi bare skulle bestille vanlig time, slapp å sitte i telefon kø i laaaange tider!!
Gjest Skrevet 26. oktober 2009 #4 Skrevet 26. oktober 2009 Nope, det går ikke. Når an ringer får an en tlfsvarer so opplyser om at de ikke har muligheten til å ta den. Prøv igjen senere. Thats it. Jeg er ikke veldig imponert.
Blåmandag¤ Skrevet 26. oktober 2009 #5 Skrevet 26. oktober 2009 Bytt lege! Sånn er det hos fastlegen til mannen her også. Jeg ringte min lege i dag morges (09) og fikk time i dag klokken 15. Til tross for svineinfluensa og populær fastlege.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå