Blåmandag¤ Skrevet 24. oktober 2009 #1 Skrevet 24. oktober 2009 Og nå fant jeg ENDA et grått hår. Et pr dager etter jeg fant det første. Hva skjer nå, er alt håret grått innen kort tid?! Og blir håret mitt blått da, om jeg farger det? Buhu.
Gjest Skrevet 24. oktober 2009 #2 Skrevet 24. oktober 2009 Skjedde meg også. Frisøren min sier det er helt normalt, og at det som oftest skjer på et mindre område. Jeg var maks uheldig og fikk de grå hårene helt framme i luggen. Så nå bruker jeg tusen kroner hos frisøren hver 7 uke for at ingen skal se elendigheta. Blir ikke blått nei:) Snart to år siden de dukket opp hos meg, og jeg har ikke fått flere.
Blåmandag¤ Skrevet 24. oktober 2009 Forfatter #3 Skrevet 24. oktober 2009 Her er det i tinningen.. Jeg er ganske mørk i håret, så det synes godt kan du si. Argh, jeg som skulle kutte ned på frisørutgiftene. Mumle.
Holly❄️ Skrevet 24. oktober 2009 #4 Skrevet 24. oktober 2009 Haha, jeg er bare 25 og fant det første grå håret for et halvt år siden.. Ser noen av de innimellom, men farger håret innimellom sånn at det ikke skal vises.. Prøvde å nappe dem ut til å begynne med, men er flere av dem enn man skulle tro hehe... Ingen som tror på meg når jeg sier det, så da vises det vel heldigvis ikke...
Blåmandag¤ Skrevet 24. oktober 2009 Forfatter #5 Skrevet 24. oktober 2009 Men man kan bruke vanlig hårfarge, altså? Ja, har vel egentlig innsett at det var flere enn ett hår jeg også. Hrmf.
Holly❄️ Skrevet 24. oktober 2009 #6 Skrevet 24. oktober 2009 Jeg bruker bare sånn farge/glansvask som varer i 6 uker, men tror jeg skal skifte til farge istedet for det varer jo lenger.. Vises iallefall ikke etter jeg har farget håret, det sies jo at det dekker grå hår
Blåmandag¤ Skrevet 24. oktober 2009 Forfatter #7 Skrevet 24. oktober 2009 Hm, det gjør kanskje det? Jeg har brukt å gjøre dette hos frisør, men det ble en litt for dyr vane synes jeg. Får kutte ned på noe annet i stedet.
Holly❄️ Skrevet 24. oktober 2009 #8 Skrevet 24. oktober 2009 Koste jo ikke mer enn rundt 130-150 kr for en slik pakke, så da er det jo ikke kjempedyrt Myyye billigere enn hos frisøren iallefall Og resultatet blir jo bra!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå