nr 2 på gang i mai Skrevet 23. oktober 2009 #1 Skrevet 23. oktober 2009 Har dere fått nye tilbake, hvor lang tid tok det? Har sendt inn mine for ett par uker siden, og ikke hørt noe etterpå..
Gjest Skrevet 23. oktober 2009 #2 Skrevet 23. oktober 2009 14 dager siden jeg sendte,har heller ikke fått nye enda...
nr 2 på gang i mai Skrevet 23. oktober 2009 Forfatter #3 Skrevet 23. oktober 2009 Håper at det ikke bare er oppspinn.. så sitter de der med 1000 flasker..
Gjest Skrevet 23. oktober 2009 #4 Skrevet 23. oktober 2009 merkelig at det skal ta sånn tid...har lyst å spore opp mailadressen så jeg kan sende dem en påminnelse om at jeg faktisk trenger nye!!
Prusseluskan Skrevet 23. oktober 2009 #5 Skrevet 23. oktober 2009 Jeg har sendt mail og etterlyst flasker. Vi sendte inn 10 stk for tre uker siden, og merker godt at vi mangler en del flasker. Her er svaret jeg fikk på tirsdag denne uken: "Flaskene har dessverre blitt forsinket hos transportøren, men nå har vi fått første levering så flaskene blir fortløpende sendt ut. Beklager forsinkelsen! Mvh Karen Heggberget" Så nå venter vi spent:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå