Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2009 #1 Skrevet 23. oktober 2009 Et syte innlegg fra meg.. Jeg har nå i 1,5 uke gått med vond rygg og ekstrem kvalme. Klarer ikke å få i meg mat.. Fastlegen har over en ukes ventetid så jeg har vært på legevakten der dem ga meg smertestillende som gjør meg sløv men det hjelper ikke særlig på smertene.. På tirsdag toppet det seg med ekstrem hodepine og synsforstyrrelser og jeg gikk til legevakten igjen som sa det var migrene anfall utløst av ryggsmertene.. Så jeg sitter her uten noen krefter, vond rygg og hodepine.. Må purre på fastlegen igjen på mandag hvis det ikke gir seg.. ser ikke ut som det.. blir bare mer utmattet dag for dag.. Ikke noe greit å være syk og ikke vite hva det er eller hvorfor det ikke går over
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2009 #2 Skrevet 23. oktober 2009 Føler med deg! Jeg er gravid og har hatt så store utfordringer i svangerskapet at jeg hatet babyen og var på grensen til å ikke ønske å leve mer. Håper jeg aldri blir så syk igjen. Det var helt forferdelig. Et smerteinferno uten like. Så du har min dypeste sympati!!! Riktig god bedring :0)
Anonym bruker Skrevet 23. oktober 2009 #3 Skrevet 23. oktober 2009 Uff stakkars deg 1428 Håper du ikke har lenge igjen og at plagene forsvinner. Jeg var også syk i svangerskapet, innlagt på sykehuset og hadde et helvete i 9 mnd.. Trodde jeg hadde vært gjennom nok da men tydeligvis ikke Riktig god bedring til deg også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå