Babylove(^^,)GRAVID Skrevet 22. oktober 2009 #1 Skrevet 22. oktober 2009 Såg at det var ei anna som søkte etter oppskrifter men finner ikke innlegget. Så jeg spør på ny Gjerne en sjokoladekake siden det er til ett barneselskap. Men også en kake til voksne? Sleng gjerne på en god glasur! Takk på forhånd
Angelito Skrevet 22. oktober 2009 #2 Skrevet 22. oktober 2009 Sjekk: detsoteliv.no der finner du masse gode oppskrifter på kaker og andre søtsaker!! God baking!
Linda0905 Skrevet 23. oktober 2009 #3 Skrevet 23. oktober 2009 Har en kjempegod oppskrift på sjokoladekake med kefir. Den holder seg saftig og blir ikke tørr.. 6 egg 7,5 dl sukker 500g smeltet margarin 13,5 dl mel 3 ts bakepulver 5 ss kakao 4 dl kefir Er veldig god med smørkrem på. Kan virke som en stor oppskrift,men den hever ikke mye i ovnen. Passer til vanlig langpanne. 180 grader midt i ovnen i ca 40 min.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå