SusyQ Skrevet 20. oktober 2009 #1 Skrevet 20. oktober 2009 http://www.dagbladet.no/2009/10/20/nyheter/innenriks/helse/svineinfluensa/8659853/ Hun var ikke gravid, men tilhørte en av de andre risikogruppene. Ble lagt inn 17. oktober og døde etter to dager. Trist!
Lunda med lillegutt Skrevet 20. oktober 2009 #2 Skrevet 20. oktober 2009 Hei SusyQ, hvordan går det med mannen din/dere? Prøvde å etterlyse deg for noen dager siden, men glad for å se at du er aktiv nå. Stakkars jente, dette er forferdelig!
SusyQ Skrevet 20. oktober 2009 Forfatter #3 Skrevet 20. oktober 2009 Gikk heldigvis fint med mannen min:-) Han var jo i risikogruppe han og, for har astma (ikke alvorlig da), så var litt ekkelt.. Svineinfluensaen satt i lenge, han ble vell først ordentlig frisk igjen etter ca 8 dager, men med Tamiflu gikk det heldigvis greit. VELDIG glad jeg +førstefødte slapp å bli smittet. Særlig når jeg leser saker som denne (+den i går!) . Det ekle er jo nettopp det at det -i motsetning til med vanlig influensa- ikke går ann å forutse hvem av oss som vil bli virkelig alvorlig syke. Usj.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå