Gå til innhold

Halloween


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tips til kostyme til 3åring som ikke er for dyrt, ikke skremmer vettet av ungene, kanskje kan lages selv med enkle knep? Tips til sider på nett med bilder av kostymer og sånn? Aldri feiret halloween før, synes i grunnen det er noe tull! Men de har DET opplegget i barnehagen da, i to uker. Må visst bare henge med på det som skjer.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

mener nille har til under hundrelappen

Skrevet

Bryr meg ikke om halloween jeg,men i år skal Emma få overnattingsbesøk av hun ene venninnen sin,og jeg,Emma og venninnen skal kle oss ut og samle godis hehe. Emma hadde så lyst til det :)

Nille har jo masse billig ting til halloween ja:)

Skrevet

Vet både nille og europris har billige greier =) Selv har jeg kjøpt slike gresskarbøtter for å ha godteri i hjemme (som kan deles ut hvis det kommer noen på døra) og til ungene hvis de vil ut å gå i nabolaget.

 

Skrevet

Gutt eller jente?

 

Lage spøkelsedrakt av hvitt laken

heks

H&m selger en svart batmannkappe

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...