Gå til innhold

mistet EL denne måneden??Hjælp!kan noen se hit!


Anbefalte innlegg

Skrevet

har hatt EL regelmessig hele året, men nå som jeg skulle teste har jeg fortsaatt ikke fått postivt, har testet i flere dager og den skulle ha vært her, hadde en litt rar mens denne måneden også , fikk den to dager før tida og den varte i bare 1 1/2 dag. så en dag opphold så bittelitt en dag til??

 

nå er ikke EL her å jeg lurer på om kanskje jeg kan være gravid enda jeg har hatt negative gravidtets tester..men testet sist 8 okt. fikk mens 1 okt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg vet ikke hvilken syklus du ha men jeg har 32-33 dagers syklus og får el på ca dag 17-18-19... så kansje den ikke er kommet enda?kansje du har sein el?

Skrevet

Når jeg ble gravid med lillegutt hadde jeg vist når jeg hadde EL hver eneste mnd de siste 5årene, med unntak av den mnd han ble til :-D (og vi prøvde ganske lenge).

 

Så denne gangen driter jeg i alt og har sex gjevnlig i steden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...