Gå til innhold

hvor tidlig kan man egentlig få symptomer??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er forresten ny her inne. Har 2 barn fra før, men det er så lenge siden sist (minste er 3,5 år).

Jeg har ikke IKM før torsdag i neste uke (for jeg har forstått rett når jeg tror ikm er den dagen man venter mensen??)

Men jeg er full av tegn, og sliter mest med veldig kvalme.

Jeg er redd dette egentlig bare er i mitt hode fordi jeg ønsker så veldig å bli gravid.. Kan liksom ikke tro at jeg har klart å bli gravid på første forsøk..

 

Så hvor tidlig kan man få symptomer, noen som vet???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

 

Jeg har ikke IKM før om noen dager ennå, og har hatt små tegn i flere dager: Svært ømme og tunge bryst, litt metallsmak i munnen, mer lyst på andre matvarer enn ellers og avskyr andre virkelig (gjerne litt småkvalm ja..)

Og testet mer eller mindre positivt idag...:)

Skrevet

jeg har en test i skapet, men vil ikke teste enda siden det er 6 dager til ikm. Jeg har ømme pupper, (spesielt på kvelden, da svir brystvortene, jeg er mye kvalm og jeg har en rar følelse i magen, og jeg er enda mer var på lukter enn ellers)

Skrevet

 

Jeg ville ventet et par dager i alle fall, og ta den på morgenen:):)

 

S P E N N E N D E eller hva:)

Skrevet

ja, det er superspennende, men jeg er som sagt redd det er bare hodet mitt som tuller med meg.. Husker jeg opplevde det før jeg ble gravid med forrigemann..

Men ja, det er en utrolig spennende tid!!!! :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...