♥tosmåtroll♥ Skrevet 15. oktober 2009 #1 Skrevet 15. oktober 2009 vurderer å kjøpe Quinny Freestyle XL brukt ... noen med erfaring??
Gjest Skrevet 15. oktober 2009 #2 Skrevet 15. oktober 2009 Jeg har en sånn og er veldig fornøyd til vårt bruk. Lit liten bag kanskje, men går helt greit en stund til. Eneste minus er at jeg syns den tar litt stor plass i bilen nå med bag og alt. Men god å trille og babyen ligger godt
♥tosmåtroll♥ Skrevet 15. oktober 2009 Forfatter #3 Skrevet 15. oktober 2009 hmm...liten bag i forhold til bugaboo? Har denne også, men trenger en som er bedre i terreng...er den det?Bra i ugjevnt terreng?
Gjest Skrevet 16. oktober 2009 #4 Skrevet 16. oktober 2009 Nei, den er IKKE bra i ugjevnt terreng. Behagelig på asfalt ol, men ikke ellers. Ville nok funnet en annen vogn, Quinnyen er veldig tung (veier ca 17 kg tror jeg) og bred over bakhjulene. Gå for en som er litt lettere og smalere, og mer stødig, om du vil ha en god turvogn.
LilleMalin♀♂♂ Skrevet 16. oktober 2009 #5 Skrevet 16. oktober 2009 Jeg har hatt Quinny'n til førstemann, og kjøpte Bugaboo til andremann. Var ikke fornøyd med den og har kjøpt tilbake likens vogn som jeg solgte. Kan tro mannen min synes det var lurt;) Bugabooen er fin den, men jeg liker helt klart Quinnyen bedre. Den er mye bedre å trille på ujevn terreng og styret er bedre å holde i ++.
LilleMalin♀♂♂ Skrevet 16. oktober 2009 #6 Skrevet 16. oktober 2009 Det er sant som Alva sier, den er ikke den beste for ujevnt terreng, men bedre enn Bugaboo! Kanskje Emmaljunga er best for humpeturer? Jeg har i alle fall gått mye på grusveier og der funker Quinnyen fint.
♥tosmåtroll♥ Skrevet 16. oktober 2009 Forfatter #7 Skrevet 16. oktober 2009 Hva ville du anbefalt da? Tenkte jeg skulle kjøpe en brukt slik jeg ikke brukte så masse penger på den,har jo bugaboo'en fra før!
♥tosmåtroll♥ Skrevet 16. oktober 2009 Forfatter #8 Skrevet 16. oktober 2009 hmm...tror jeg må spørre om en kan prøvekjøre vogna først da...trenger ikke å være bra til fjell og knausturer...tenker mer på grusveier osv.Mange forskjellige meninger her ja!vanskelig...
Gjest Skrevet 16. oktober 2009 #9 Skrevet 16. oktober 2009 Jeg kan ikke anbefale noe egentlig. Går aldri i terreng med vogner omtrent. Enten går jeg på asfalt/flatpakket grus, ellers så går vi i skogen, på fjellet ol, og da bruker vi ikke vogn :-)
♥tosmåtroll♥ Skrevet 16. oktober 2009 Forfatter #10 Skrevet 16. oktober 2009 Er den bedre enn Quinny speedi SX? hehe...rådgiverne mine dere nå
Gjest Skrevet 16. oktober 2009 #11 Skrevet 16. oktober 2009 Jeg går mye i lett ulendt terreng (bergenske grusveier med innslag av søle og røtter) Og jeg er veldig fornøyd med min Quinny. Men låser alltid fremhjulet på tur da. Eneste jeg ikke er fornøyd med er at sportsdelen er veldig luftig med tanke på at vi skal over på den i vinter, og at den tar mye plass i bilen. Men det går an å ta av hjulene og sånn og da tar den mindre plass, men det er tungvint synes jeg.
Gjest Månefuglen med twins Skrevet 16. oktober 2009 #12 Skrevet 16. oktober 2009 Jeg hadde denne vogna til første, aldri med bag, da. Men jeg syns den var konge på alle overflater og genial i butikker. Eneste jeg fant med den som er negativt er at den er veldig brei til å være vogn til bare 1. Nesten bredere enn tvillingvogna jeg har nå. Men super å trille. Elsk.
....mammatilto... :))) Skrevet 16. oktober 2009 #13 Skrevet 16. oktober 2009 Jeg har Quinny Freestyle XL og eeeelsker denne vogna både baggen og sportsdelen ... jeg går mye over alt og har aldri hatt problemer med og gå i terreng/skogsløyper :-) Løøøøøp og kjøp )
Loyloy Skrevet 16. oktober 2009 #14 Skrevet 16. oktober 2009 Jeg har quinny'en nå, kjøpte den ny via www.kidsroom.de til 3500 med ALT Jeg er superfornøyd med den. Den kjører som en drøm, er lett å håndtere, like god på humpete brostein eller asfalt som på stier og grus De eneste minus jeg har på den er at "kurven" under er veldig liten og at den samme kurv er vanskelig å komme til. Men vil gjerne anbefale vognen på det varmeste
Ørna m/2 ørnebarn pp1 Skrevet 16. oktober 2009 #15 Skrevet 16. oktober 2009 signerer loyloy:) Har vært knallfornøyd med vognen, men må desverre selge min pga plassmangel. Selger den for 2000, ny 2008, hvis du ønsker å kjøpe en slik brukt:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå