Gå til innhold

Noen med erfaring med treg hcg og negativ gravitest??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Egentlig hører jeg til inne på assistert befruktning-forumet, men nå har jeg et spørsmål til dere som faktisk er gravide = )

 

Vi sliter med å få det til selv pga sammenvoksninger i magen etter flere operasjoner. I august har jeg gått til osteopat og fått myket opp magen og bekkenet og hun sier at "alt er klart" nå... Skal egentlig ha ivf-innsett i november, men forrje gang kom ikke mensen.

Jeg er som en klokke og har 24-26 dagers syklus, men nå er jeg 14 dager over tiden! Jeg har vært skrekkelig kvalm i halvannen uke, men nå har kvalmen avtatt og jeg føler meg mer småuggen innimellom. Jeg har stikkinger i siden, er ekstra trøtt og har tydeligvis "økt blodgjennomstrømning i slimhinnene og føler en konstant kåthet" (som det står beskrevet i noen graviditetstegn-artikkler) ; )

Føler mensen kommer ut hele tiden, men det er jo ikke antydning til missfarging på det som kommer ut...

 

Har tatt 4 hjemmetester og en blodprøve tidlig forrje uke, men alle er negative! Jeg skjønner ingenting... Fem tester tar vel ikke feil.

Eller kan de det??

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...