Gå til innhold

Hvordan er en Leon?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En Leon er en dagdrømmer som liker å sitte for seg selv og lese i timesvis. Han kan også være litt vimsete en gang i blant og han har temperament. Han hater fotball og går sine egne veier.

Han har et vakkert smil og et stort hjerte.

 

Jeg har en slik en her hjemme. :)

Skrevet

For meg er Leon rampete og småkriminell, i samme gjeng som Ronny og Richard.

Skrevet

Vet ikke det, men foreldrene hans er litt enkle.

Skrevet

Han blir en leiemorder, men gjør det rette til slutt og må derfor bøte med livet - Etter filmen med samme navn.

Skrevet

Den typen Leon jeg kjenner, er irriterende. Sladrehank uten like

Skrevet

Leon for meg er litt sånn tveitagjengen navn. Litt sånn Ronny, tommy aktig

Skrevet

For meg så bli Leon en litt tøff og sterk gutt. Samtidig er han en klok gutt. Blir fort den populære i vennekretser og folk ser opp til ham.

 

Selv om han er sterk og tøff er det ikke noe vondt i han, og han er heller en av dem som støtter de som blir mobbet istedet for å være den som mobber.

Skrevet

Sønn av tidligere frøken norge:)

Skrevet

Han er dessverre narkoman og småkriminell når han kommer i puberteten.. Broren, Loke, har vist han hvordan han setter sprøyter.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...