Gå til innhold

Dere med guttebabyer, hva er dette:


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min yngste sønn på 4 måneder har av og til bittesmå geleaktige klumper i bleia. De ligger rundt penis. I dag så jeg 3 sånne små gjennomsiktige klumper og de luktet ikke spesielt godt:/ Hva er dette da?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tipper dette kan vises på pikebarn også:)

Dette er det som er inni bleien og når disse partiklene suger til seg urin ser de sånn ut. Blir bleien ekstra våt (skal mindre til på enkelte bleiemerker) så kommer noen av disse gjennom membran som skal holde de på plass inni bleia, og havner på huden til babyen. U see?

Skrevet

Bruker du Pampers? Mye sånne gele-greier i Pampersen ihvertfall...bytt bleiemerke, eller bytt bleie oftere ;)

Skrevet

Hehe, er det bleia ja, var redd det kom fra gutten jeg:/

Jeg bytter bleie ganske ofte (hver 2-3 time), men gutten dier ofte og tisser masse. Bruker libero nå, brukte pampers før, har ikke tenkt over at det er annerledes med bleiemerkene annet enn at han oftere tisser seg ut med liberobleiene.

Tusen takk for svar, nå ble jeg en bekymring mindre:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...