Gå til innhold

Mensen og gravid?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mange som har opplevd det her?

 

Nettopp hatt mensen, men det stikker i puppene, murrer i magen, voksesmerter i beina.

 

Men føler det er bortkasta å ta en test siden jeg akkurat har hatt mensen. Og den var omtrent som vanlig, litt mindre smerter enn jeg pleier å ha men. Og den kom til vanlig tid.

 

*forvirra*

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jada. Stort sett hver eneste måned som jeg prøvde å bli gravid. Jeg kan også plusse på at jeg var veldig kvalm!

 

I mitt tillfelle vet jeg at det var fordi jeg hadde så lyst på å bli gravid at jeg fikk symptomene :-S Jeg visste jo grunnen så gadd ikke bry meg noe om det, å ta en test.

 

Resultatet ble at når jeg endelig ble gravid så oppfattet jeg ikke symptomene og sjekket ikke før 3 uker over. Ikke har jeg vært kvalm heller :)

 

Har hørt om noen som har hatt mensen i begynnelsen av svangerskapet, men vet ikke hvor vanlig dette er. Du må nok nesten bare ta en test :)

Skrevet

Hehe, jeg prøver ikke å bli gravid, så tror ikke jeg innbiler meg symptomer. Men takk for svar :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...