Anonym bruker Skrevet 10. oktober 2009 #1 Skrevet 10. oktober 2009 Har nå en Reflex dress til snuppa som passer akkuratt nå, men blir gjerne for liten i løpet av vinteren. Fikk i fjor en Spar kjøp dress som ikke var passelig. Den passer nå. Så er spm ville dere brukt Reflex dressen til den ikke er passelig mer og da brukt Spar kjøp dressen eller ville dere kjøpt en Reflex dress til og bare brukt Spar kjøp dressen til reserve dress. Hva sier dere? Aner ikke hvor god spar kjøp dressene er. Noen som vet?
passilurken Skrevet 10. oktober 2009 #3 Skrevet 10. oktober 2009 ikke kjøp nytt dersom det gamle passer, sier nå jeg. så forresten på tv2 hjelper deg at obs sin dress til 550,- kom bedre ut i testen enn reima sin til 1600! i tilfelle du absolutt vil ha ny:)
prekæs Skrevet 10. oktober 2009 #4 Skrevet 10. oktober 2009 Jeg ville sett hvem som dugde best av de to og brukt den som førstevalg og hatt den andre i reserve.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå