Gå til innhold

Spise på TGI Friday eller Agra (indisk) i kveld...?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva ville du valgt? Skal på Aker brygge! (kom gjerne med andre forslag)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg spiste en gang på TGI Fridays en lørdagskveld på Aker Brygge, og jeg var helt ør i hodet etterpå....Var ufattelig bråkete der! Har ikke vært på Agra, men har hørt mye positivt om stedet :-)

Skrevet

Helt klart Agra!! Eller evnt. Olivia- koselig italiensk restaurant med masse god mat:-)

Skrevet

Prøv heller Meat Market på Tjuvholmen (2 min å gå fra TGI) eller Beach Club på Bryggetorget (mye bedre enn TGI).

 

Olivia suger.

Skrevet

Synes både Agra og Friday's har kjempegod mat!

Hvis du skal på Friday's, må du bestille Mozzarella sticks til forrett, de er verdens beste:)

Skrevet

Fridays! Elsker fridays! er hjemme idag og prøver å herme etter jack daniels sauen dems:) hehe! Stilte et spm litt lenger opp her ang det.. Sausen ble faktisk ikke så værst! Gleder meg til å prøve den sammen med kjøttet osv..

 

Jeg anbefaler å bestille sånn jalapeno med ost til forrett, husker ikke hva den heter.. Kjempe god! Også er spare-ribsen utrolig digg, eneste som er litt kjipt er at med den så følger det med pommes frites og ikke den digge potetmosen dems som følger med mye annet.

 

Til dessert er den amerikanske ostekaka helt fantastisk!:)

 

Sant det er litt "bråkete" der, men er en livlig og positivt preget atmosfære der. Er spørs hva slags kveld du ønsker, men jeg drar dit både på romantisk middag med kjæresten og med vennegjengen. Er også veldig barnevennlig der, hvis det er barn med også:)

Skrevet

Agra! Murgh Makan Wallah og indisk øl...mmm :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...