*Molly mus* Skrevet 9. oktober 2009 #1 Skrevet 9. oktober 2009 Deilig med helg igjen, her tror jeg det blir lasange salat og hvitløksbauetter.
mamma >to gull Skrevet 9. oktober 2009 #2 Skrevet 9. oktober 2009 Fredag er bare den beste dagen!!) Tror vi ender med hjemmelaget pizza på meg og sambo ikveld når mini er i seng. Han blir hentet av mamma i bhg og skal få pannekaker hos de!
PAVEEL Skrevet 9. oktober 2009 #3 Skrevet 9. oktober 2009 Fiskekaker i brunsaus med grsaker. så får vi se om vi ordner oss noe godt til kvelds:)
Mamma83 ♥♀08♂10♥ Skrevet 9. oktober 2009 #4 Skrevet 9. oktober 2009 Her blir det hjemmelaget pizza i dag. Lurer på om jeg skal tine litt fiskeboller til snuppa, så kan vi spise etter hun har lagt seg.
Pulverheksa & Hokus og Pokus Skrevet 9. oktober 2009 #6 Skrevet 9. oktober 2009 Ja det er deilig med helg I dag blir det gryterett.. Vi hadde svigermor på besøk i går og da hadde vi hjemmelaget lasagne, salat og bagetter og Varm eplekake med is til NAM!
Hera Skrevet 9. oktober 2009 #7 Skrevet 9. oktober 2009 Her blir det oppblåste potetbåter, kyllingklubber, salat og sweet and sour saus med litt rømme
erteposen + 4 Skrevet 9. oktober 2009 #8 Skrevet 9. oktober 2009 Fiskeboller i grønn saus (spinat), mandelpotet og gulrot.
Helverine Skrevet 9. oktober 2009 #9 Skrevet 9. oktober 2009 Jeg har eplepai i ovnen nå. Skal ha is til. Håper det blir godt. Aldri laget eplepai før jeg.....
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 9. oktober 2009 #10 Skrevet 9. oktober 2009 Bakt potet med masse deilig tilbehør =)
2søtesmåh Skrevet 9. oktober 2009 #11 Skrevet 9. oktober 2009 Vi skal ha taco,- og jeg er trønder ) He-he...Har vært mye om det på anonym den siste tiden..Men ungen elsker det, og de spiser både mais, agurk, tomat og bittelitt salatblad når vi har det:o) OG det er for meg så viktig at jeg gladelig kalle meg superharry og koser meg med at barna mine spiser sundt i dag..De spiser ikke skjell og/Eller lemse nemmelig..Så det blir karbonadedeig (som ikke er krydret, tar av til de før vi krydrer) og grønnsaker på de i dag..Litt sterksaus iblandet rømme oppå ) Også blir det sjokolade, popcorn, potetgul og VIN etterpå )
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 9. oktober 2009 #12 Skrevet 9. oktober 2009 Semihjemmelaget lasagne med hvitløksbrød og agurk, tomat og paprika "salat".
Verdens tøffeste mamma Skrevet 9. oktober 2009 #13 Skrevet 9. oktober 2009 Det blir noe lettvint nå straks. Kylling, brød og salat, kanskje?? Og så skal vi kose oss med biff og grønnsaker i kveld,,
3småtroll♥ Skrevet 9. oktober 2009 #14 Skrevet 9. oktober 2009 Her blir det kjedelig fredagsmat i dag, men har så mye rester fra i går og det er jo greit å få brukt det også Pluss at lommeboken er ganske skrall om dagen så da blir det ikke store utskeielsene... Lager en form med laks, poteter og grønnsaker med fløte og litt ost over;) Er jo godt det også da! I morra blir det deilig kalkunfilèt med poteter og masse sopp og fløtesaus-nam,nam! Utrolig hva jeg finner i fryseren når jeg leter!
Mammaen til Isak Skrevet 9. oktober 2009 #16 Skrevet 9. oktober 2009 Reker, og jeg har gleda meg hele uka ;o)
Gjest Skrevet 9. oktober 2009 #17 Skrevet 9. oktober 2009 Fredag er laksedag:) Så her blir det gratinert laks med ris og salat.
Monajenten Skrevet 9. oktober 2009 #18 Skrevet 9. oktober 2009 Jeg laget gryte med poteter, gulrøtter, brokkoli og kjøttboller i brun saus.
Mamma til gutt06+jente mai-10 Skrevet 9. oktober 2009 #19 Skrevet 9. oktober 2009 Lillegutt og jeg har nettopp spist tomatsuppe med makaroni og egg. Ikke mye og skryte av, men det var da godt:) Har kjøpt oss julemarsipan som vi skal kose oss med til barne tv:) Og lillegutt gleder seg veldig til det:)
Mor til mine2 ♂ ♂ Skrevet 9. oktober 2009 #20 Skrevet 9. oktober 2009 Vi skal ha taco og jeg GLEDER meg Lagd av svinekjøttdeig, og mini spiser godt av både grønnsakene, kjøttet, den mediume sausen og lefse ;-)
Gjest Skrevet 9. oktober 2009 #22 Skrevet 9. oktober 2009 Her blir det hjemmelaget pizza etter at mini har lagt seg. Hun har fjernet mandler og fått dren i ørene, så hun har spist litt yogurt og is nå.. noe mer vil hun nok ikke ha. så ikveld blir det x-factor , pizza og etterhvert litt sjokolade jeg har fått dilla på Center sjokoladen.. skummelt! synd man ikke får kjøpt den i sånn stor plate som man får melkesjokolade. men kanskje like greit og hehe..
mummimammo gleder seg til jul Skrevet 9. oktober 2009 #24 Skrevet 9. oktober 2009 Hummer og hvitvin.mmmmmmmmmmmmm
KineMor ♥C&M&O♥ Skrevet 9. oktober 2009 #25 Skrevet 9. oktober 2009 Venter på pizza nå Mannens spesialitet;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå