Litt for mye Skrevet 8. oktober 2009 #1 Skrevet 8. oktober 2009 Vurderer å kjøpe spinning sykkel,men vet ikke hvor mye jeg må betale for å få en brukbar. Men det jeg egentlig lurer på er hvor mange av dere som har en spinningsykkel hjemme bruker den???? Blir den stående ubrukt???
Gjest Skrevet 8. oktober 2009 #2 Skrevet 8. oktober 2009 jeg ga 4.000 for min på g-sport for ca 4 år siden. Har brukt den masse så lenge den sto i stua (bare ikke tenn opp i vedovnen før du sykler he he). Da syklet jeg mens jeg så TV, sikkert annenhver dag.. Men etter jeg ble gravid har ikke bekkenet mitt klart å sykle. Men den kommer nok fram igjen til neste år kansje.
Ulldott Skrevet 8. oktober 2009 #3 Skrevet 8. oktober 2009 Den blir brukt hele tiden! - som klesstativ... Nå skal den snart på ferie til broren min. Jeg fikk min for halv pris, tror jeg betalte rundt 1500 for den. Den er god den, men jeg liker bedre å sykle ute, eller gå på en spinning time. Trenger en grunn til å trå og noen som pusher meg ) Dersom du har litt mer viljestyrk enn meg så er det et godt kjøp!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå