snart5_82 Skrevet 7. oktober 2009 #1 Skrevet 7. oktober 2009 har hørt at en som venter tvillinger ikke får mer synlig mage enn en som venter bare 1 de 3 første mnd.. men er det noen som har andre erfaringer med dette?
turbomamma *fødte 21.mars* Skrevet 8. oktober 2009 #2 Skrevet 8. oktober 2009 Dersom du spør på tvillingforumet er det nok større sjanse for svar. Men ettersom mange ikke vet om det før UL, så vil jeg tro at man ikke har noe særlig større mage tidligere enn 4 månder i alle fall. (Men ofte får man tvillinger når man er eldre, og mange av de har jo barn fra før, og da kan jo magen komme tidligere).
sailor m1+2prinsesser :-)) Skrevet 8. oktober 2009 #3 Skrevet 8. oktober 2009 Da jeg var 8 uker på vei trodde legen jeg var 12 fordi livmoren var kommet så høyt, men magen var egentlig ikke noe større av en grunn. så viste det seg at jeg hadde to :-) nå vokser den svært raskt (er 22+2). og jordmor sier jeg vil være like stor som fullgått med enling i uke 28 så vi får se.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå