Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei damer, hvor langt var dere da dere kjente liv i magen jevnlig?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

 

Jeg er ca. 20 uker, og først nå kjenner jeg tydelig liv og bevegelser hver dag. Helt herlig følelse!!! :)

Skrevet

jeg er straks 14uker på vei og kjenner liv :) ikke utvendig, men når jeg ligger på magen er det en der inne som protesterer hehe...det er som en fisk som snur seg. utrolig deilig!

Skrevet

Hei! Har kjent liv siden uke 14-15,er 18+1 i dag og kjenner liv nesten hver dag,i allefall annenhver til 3hver dag;-) Gleder meg til jeg kan kose meg med liv dagelig.

Skrevet

Jeg kjente liv første gang når jeg var 14 uker ca og nå kjenner jeg liv daglig. Er 18 uker<3 En herlig følelse :-)

Skrevet

Eg er 13+4 idag og har kjent liv i nesten en uke, men ikke hver dag og veldig tilfeldig når det er. Gleder meg til eg begynner å kjenne mer! Sist kjente eg liv daglig fra uke 16.

Skrevet

Begynte vel å kjenne liv rundt uke 20, men de gode sparkene kom ikke før i ca uke 23! Så jeg måtte vente ganske lenge..men er jo førstegangs også da.

Skrevet

Jeg er 13+5 og kjente liv i natt! Husker så godt fra sist gang hvordan det føltes så jeg var ikke i tvil engang! Skjedde når jeg lå på siden :) Akkurat som om noen kilte meg innvendig :) Sist gang skjedde det i uke 17, men de sier man kan kjenne det tidligere med andremann. Så det stemmer jo for min del :) Artig!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...