Lis@mor Skrevet 7. oktober 2009 #1 Skrevet 7. oktober 2009 Hvorfor skal dette være så fryktelig vanskelig. Har snart prøvd i 4 år på nr 3. Vet at mannen har litt nedsatt sædkvalitet men med siden vi har 2 barn sammen + flere aborter vet jeg at det ikke er helt umulig. Vet ikke helt hva jeg vil med dette innlegget men blir veldig glad for noen solskinnshistorier. Hilsen en fustrert lisamor
Anonym bruker Skrevet 7. oktober 2009 #2 Skrevet 7. oktober 2009 Anbefaler en utredning enten privat eller offentlig, det kan spare dere for frustrasjoner. Det er nemlig ganske slitsomt også her inne, forholde seg til mange om små og store hendelser, slitsomt å motta andres også. Det er viktig med noen svar og det får du best hos legen:-) Lykke til!
Gjest Skrevet 7. oktober 2009 #3 Skrevet 7. oktober 2009 Tror ikke jeg har noe å tilføye.... men gratulerer med dagen, og ikke gi opp !! ) Vi har 3 barn, og jobber fælt med nr.4. Trodde d skulle gå greit... 7 år siden sist jeg fødte. Så mista vi en ifjor sommer og en i sommer. Forferdelig deprimerende og grusomt! Men jeg nekter å gi opp !! ) Her er d pergotime, homeopat m/div. alt. medisin + en haug piller.. hehehe Mannen min tar sink, selen og tran. Vet om flere som har fått forbedret sædkvalitet ved inntak av sink (50 mg= 2 tabletter pr dag), men husk at sædcellene bruker 3 mnd på å fornye seg, så d tar litt tid.. Du må bare kjenne etter hva DU føler for ! Men d virker som du kan være klar for å "kjempe" litt til.. LYKKE TIL !!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå