Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 7. oktober 2009 #1 Skrevet 7. oktober 2009 Jenta mi har halv plass i barnehage og skal egentlig i bhg i morgen. Men hun er veldig snørrete og hoster littegrann. Bør jeg holde henne hjemme i forhold til smittefare? Eller kan jeg levere henne i barnehagen? Prøvde å ringe barnehagen for å høre men der var det jo ingen som svarte på telefonen..
Tia med 2 ♀ Skrevet 7. oktober 2009 #2 Skrevet 7. oktober 2009 så lenge barnet ikke har feber og grei dagsform så hadde jeg sendt henne i bhg. Skulle jeg holdt jenta mi hjemme hver gang ho snørrer eller hoster så hadde ho aldri vært der omtrent. Men virker ho slapp eller dårlig hadde jeg holdt hjemme. Ikke bare pga av smittefare men for barnet sitt skyld
Mrs.HvorErNøkleneMine? Skrevet 7. oktober 2009 Forfatter #3 Skrevet 7. oktober 2009 Hun er i tipp-topp form, så allmenntilstanden er ikke noe å si på. Så da sender jeg henne i barnehagen i morgen og satser på at de ikke reagerer på litt snørr og hoste:)
Gjest Skrevet 7. oktober 2009 #4 Skrevet 7. oktober 2009 Vi sender ungene med snørr og host, men ikke med feber/nedsatt allmenntilstand eller sånt. Litt snørr er det jo ALLTID på en av dem, så da måtte en av oss vært hjemmeværende på heltid
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå