grønnvinge Skrevet 6. oktober 2009 #1 Skrevet 6. oktober 2009 Har tenkt å kjøpe Stonz på nettet, men litt i tvil om størrelsen. Lillemann er 10 måneder og foten hans passer i vanlige sko i str. 20/21. Vil da Stonz i str. medium (6-18 måneder) passe fint hele sesongen? Selv med linerz inni? Vil str. large bli altfor stort og falle av eller gjør det ikke noe om man kjøper dem litt store? Takknemlig for alle svar.
Smiley :) Skrevet 6. oktober 2009 #2 Skrevet 6. oktober 2009 Jeg har nettopp kjøpt til min gutt som er snart 11mnd. Kjøpte str. M og de ser ut til å skulle passe fint hele denne vinteren. Jeg bruker ikke linerz inni, men har på ull strømpebukse og raggsokker. Det kan fort bli ganske klumpete med linerz når de krabber. Det passer best til de som bare sitter stille i vogna. Str. L vil nok ikke falle av for man strammer de med en trikk rundt ankelen og en rindt leggen,men det er jo vanskelig å bevege seg i altfor store sko da
AO3 Skrevet 6. oktober 2009 #3 Skrevet 6. oktober 2009 Jeg kjøpte L til min helt gjennomsnittlig store gutt på straks ett år, og de er ALTFOR store. Faktisk så store at jeg ikke tror vi kommer til å bruke dem før tidligst til våren, kanskje også neste høst. Vi kjøpte også Linerz, men det blir rett og slett altfor stort... Så ta 1-3 år med en klype salt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå