Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #1 Skrevet 6. oktober 2009 Vet IKKE hva jeg skal gjøre her! Jeg har en barndomsvenninne som jeg ikke ser veldig ofte, kanskje et par-tre ganger i året. Vi er begge opptatt med to barn hver osv. Men jeg ser likevel på henne som en venninne som alltid kommer til å være der, og jeg setter stor pris på henne! Samboeren har en tendens til å sende meldinger "i fylla", eller dagen derpå, med den unnskylding at han ikke husker. Dette har vært helt normale meldinger, men plutselig sender han mms, med bilder av utstyret sitt... Jeg har spurt han om venninna mi vet han holder på sånn. Da sier han at hun har sine hemmeligheter og han har sine. De har et veldig åpent forhold visst, hvor de har hatt både trekanter og firkanter. Jeg har sagt jeg ikke liker slike meldinger og at han bare kan glemme det. Han vil også møtes, men jeg nekter å møte han uten partnerne våre!! Helt seriøst!! Dette har egentlig ødelagt mye. Hvordan skal jeg forholde meg neste gang vi møtes alle sammen??? Skal jeg si noe til venninna mi?? Har ikke fortalt noe til sambo enda, burde han få vite det??? Noen som har gode tips til meg??
V.A.B Skrevet 6. oktober 2009 #2 Skrevet 6. oktober 2009 ville ha sletta mld og sagt fra om at skjer de igjen forteller du det til din samboer og venninne. så ville jeg ikke tenkt mer på det før det evnt skjedde igjen..
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #3 Skrevet 6. oktober 2009 Herregud. Mannfolk. Sukk, det er visst lite håp for det primitive kjønn. Du får svare ham at den er for liten for deg, hehe.
Gjest losen Skrevet 6. oktober 2009 #4 Skrevet 6. oktober 2009 Send de videre til venninna di med teksten, den var sikkert ment til deg, han må ha sendt den feil.
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #5 Skrevet 6. oktober 2009 Jeg hadde i edru tilstand bedt om et møte med mannen ALENE og fortalt han at jeg og min mann ikke satt pris på at han sendte bilder av tissen sin. Hvilken avtale de har seg i mellom og hva de driver med får være deres sak, men de får være så gode og ikke involvere meg i sine perversiteter. Jeg hadde ikke fortalt noe til min venninne.
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #6 Skrevet 6. oktober 2009 ja helt enig send den til henne .Er han hun skal bli sint på ikke deg. men kan hende hun vet det at er planlagt for å se din reaksjon eller at de vil ha trekant huff....
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #7 Skrevet 6. oktober 2009 Kan godt være planlagt. Han sender meldingene gjerne søndag på dagen. Han sier at det hender de fantaserer om meg og at jeg skulle vært der nå og sånt... Men kan jo bare være noe han sier det da. Tror ikke noe på det før jeg hører det fra henne eventuelt... HI
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #8 Skrevet 6. oktober 2009 Vet du hva?? Nå skvatt jeg! Dette innlegget kunne like gjerne være skrevet av meg. Helt til punkt og prikke, bortsett fra at det er han som er en gammel venn av meg og at jeg ikke kjenner samboeren hans særlig godt. Skulle ikke forundre meg om han gjorde dette med flere! Jeg har også spurt hva samboeren hans hadde sagt om hun visste hva han drev med i "fylla", men fikk samme svaret som deg. Bor dere på Østlandet?
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #9 Skrevet 6. oktober 2009 Og JA!! Du burde så absolutt si i fra til samboeren din. Det gjorde jeg med en gang! Ikke faan om hans skal klare å trøble til forholdet MITT med sliberige meldinger i hytt og pine. DUSTETYPE og stakkars samboeren hans! Anonym 10:49
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #10 Skrevet 6. oktober 2009 Godt å høre at det ikke bare er meg... Ja, vi bor på Østlandet. Er sikkert mange menn som holder på som dette dessverre... :-( HI
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #11 Skrevet 6. oktober 2009 Jeg har også en sånn... Høres faktisk veldig likt ut. Ja det er på Østlandet.
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #12 Skrevet 6. oktober 2009 Har han fire navn? Altså to fornavn og og to etternavn?
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #13 Skrevet 6. oktober 2009 jeg hadde ihvertfall vist de til sambo. finner han ut av dette uten at du har fortalt det, er det du som får trøbbel!
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #14 Skrevet 6. oktober 2009 "Min" har ikke det... Kun ett av hver. HI
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #15 Skrevet 6. oktober 2009 Okei! Grøss! Det er virkelig ekkelt å vite at det finnes flere "sånne"...
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #16 Skrevet 6. oktober 2009 Neste gang du møter han, ber du han til samtale på tomannshånd. Vis han bildene og si at nå sletter jeg disse bildene mens du ser på. Jeg er overhode ikke intr i flere bilder fra deg. Mottar jeg så mye som ett bilde til eller en sms som inneholder noe annet enn normal beskjed, kommer jeg til å vise det til dama di uten å gi deg beskjed. Hvis dama di synes dette er helt kult, så kommer jeg til å gi beskjed til henne også at jeg overhode ikke er intr av slike meldinger. Jeg kommer også til å vise min mann bilde eller sms, om du sender det igjen. Han kommer ikke til å like dette. Vennskapet vårt står i fare for å bli ødelagt pga dette. Dette er siste beskjed jeg gir deg og jeg håper du er voksen nok og såpass respektfull overfor meg, min mann og våre fire sitt vennskapsforhold. IKKE send ett slikt bilde igjen! Så sletter du alle bildene og sms fra han, mens han ser på. Sender han det på nytt, gir du umiddelbar beskjed til din venninne og din mann.
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #17 Skrevet 6. oktober 2009 Jeg hadde overhode ikke giddet og brukt tiden min på å konfrontere han med dette. I hvert fall IKKE som hun over beskriver. Kanskje jeg hadde gjort det hvis det var min venn, men absolutt ikke når det er typen til venninnen din Hadde også vist bildet til min samboer og sagt "vet du hva!? Er det mulig?!?" og håpet i mitt stille sinn at typen min hadde gått skikkelig av skaftet og gitt denne tullingen en ordentlig lusing!
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #18 Skrevet 6. oktober 2009 jeg kjennet TO slike jeg! Og jeg bor på vestlandet... Jeg viste bildene til min mann, og ga grei tilbakemelding om at dette ikke var ønsket fra verken min mann eller meg. Fikk nye bilder et par ganger, men da slettet jeg og prøvde og glemme dem. Dette er to voksne herrer som er ilag med mine veninder. Jeg har ikke nevnt noe til noen av dem, for jeg ser at hværdagen deres er helt flott, og di er så lykkelige begge to. I mine øyne er det ikke noe som er verdt og slå opp for, og jeg tror derfor jeg bare hadde misstet tilliten til mine veninder.
Gjest Antarctica Skrevet 6. oktober 2009 #19 Skrevet 6. oktober 2009 Æsj, for en dust. Men dette er vel en nymotens "teknologisk" form for blotting. Det er kanskje slutt på bygdetullingen i lang lagerfrakk og ikkeno under...? Og mange menn er så forelska i pikken sin at de ikke kan skjønne hvordan vi kvinner greier å motstå den hvis vi bare får se et bilde av den.
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #21 Skrevet 6. oktober 2009 Hvis min mann hadde gjort dette, ville jeg forventet at den aktuelle venninnen min informerte meg om det, uten tvil!! Dette er jo en form for utroskap! Vise pikken sin frem til andre damer?!?
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2009 #22 Skrevet 6. oktober 2009 Det er i alle fall en form for blotting. Er det egentlig lov? Ikke lov å blotte seg i real life, så er vel neppe lov å sende mms i hytt og vær heller?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå