meg og min lille+ magen Skrevet 1. oktober 2009 #1 Skrevet 1. oktober 2009 Hei alle sammen:-) har et lite spm ang mens etter uttak av hormonspiral, vet ikke om dette er riktig sted å spørre...men prøver. Tok ut spiral for 4 uker siden i morgen, blødde så vidt en dag eller to etter uttak. Men burde jeg ikke begynne å få mensen snart nå? det må vel nevnes at jeg og sambo har hatt sex med kondom som har gått i stykker to ganger i løpet av denne perioden. Når kan jeg forvente å få tilbake mensen igjen? eller kan jeg bare se langt etter den med tanke på "uhellene" vi har hatt? Noen erfaringer? takk for svar:-)
therese_23 Skrevet 1. oktober 2009 #2 Skrevet 1. oktober 2009 det kan ta litt tid etter hormon spiral,men det kommer an på om du mistet mens når du hadde den? jeg satte inn en etter min første å gikk med blødninger hele tiden i 8 mnd før jeg tok den ut igjen.... får du ikke mensen innen 1-2 uker bør du kansje ta en test for sikkerhets skyld
meg og min lille+ magen Skrevet 2. oktober 2009 Forfatter #3 Skrevet 2. oktober 2009 Okay, da er det bare så smøre seg ed tolmodighet da;-) Da jeg hadde spiral mistet jeg mensen helt, men jeg kjente på kroppen når jeg egentlig skulle ha hatt den. hadde litt mensmurringer, oppblåsthet osv. dette var regelmessig! Takk for svar:-)
starwars Skrevet 2. oktober 2009 #4 Skrevet 2. oktober 2009 Hei:) Jeg hadde spiral i 4.5år å uten å ha mensen.Tok den ut nå 24.juni og fikk mensen igjen den 10.august.Er 8uker på vei nå så d ble full klaff her,men fikk altså mensen igjen først:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå