Gå til innhold

Trenger jeg vogn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

I februar skal jeg og ei venninde ha med oss unga til Bergen.

Da vil gutta mine være 3 1/2 og 5. Tror dere da jeg vil ha bruk for en paraplytrille?

Vi har ingen vogner nå, men merka egentig under ferien i sommer at det kunne vært kjekt å ha da.. Det blir jo sikkert en del gåing.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi var i Dyreparken i fjor med jente på 3 år og 2mnd og vi var veldig glad for vognutleie der nede, for å si det sånn ;o) Se mer, mindre grining. Og hun er vant til å gå mye fra før altså, men bygåing og sånn er litt kjedeligere, så da kan det være greit med avlastning i vogna.

Skrevet

Da burde vi kanskje kjøpe en paraplytrille da.

Men det er kasnkje best å kjøpe en i Bergen? Istede for å dra med en som kanskje blir ødelagt på flyturen?

Skrevet

Noen paraplytriller få du ha med deg som håndbagasje.

Vi har ihvertfall alltid fått hatt med vår:)

Skrevet

Aha:-)

Det gjør jo saken litt enklere, da slipper jeg å fly rundt for å få kjøpt en billig en, eller risikere at den blir ødelagt med bagasjen.

 

Skrevet

Hm, eg ser ingen opplagt grunn til at du skal bruke vogn, men kanskje de har planar om å gå langt? Eg har ei på nett fylt 3 år og ei på snart 5 år. Vi går mykje rundt i Bergen, aldri noko problem. Trur faktisk det hadde vore meir styr med ein i hånda pluss ei trille eller ein i kvar hånd. Men det er jo meg..

Skrevet

Hvor langt og mye vi kommer til å gå avhenger litt av hvor vi ender opp med å sove. Men lurer på om jeg kjøper en sånn billig paraplytrille og tar med forsikkerthetsskylf. Og finner jeg ut at vi ikke trenger den, så kan den bare ligge der vi skal sove:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...