Anonym bruker Skrevet 29. september 2009 #1 Skrevet 29. september 2009 Jeg er ei jente som nettopp har oppdaget at jeg er lesbisk. Jeg har alltid hatt en stor klitoris, og skammet meg over den, men allikevel hatt et "utsvevende liv" Jeg våknet hos ei lesbisk jente på søndag. Jeg var ikke fullere enn at jeg husker alt sammen. Vi lå sammen som om jeg var mannen, og gnikket den "erigerte" klitten min mot hennes. Det var kjempegodt. Er jeg unormal? ps. vi ble sammen! :-)
Anonym bruker Skrevet 29. september 2009 #2 Skrevet 29. september 2009 Unormal fordi du er lesbisk? Ja, i forhold til resten av befolkningen. Nei, det feiler deg ikke noe. Hvorfor skal alle være så forbasket normale hele tida? Kos deg med å være unormal du Gratulerer med ny kjæreste
Anonym bruker Skrevet 29. september 2009 #3 Skrevet 29. september 2009 Herregud, hva gjør du på et forum for streite kvinner?!
Anonym bruker Skrevet 29. september 2009 #4 Skrevet 29. september 2009 Gnikket klitten hahahaha ER den STOR eller?????
Anonym bruker Skrevet 29. september 2009 #5 Skrevet 29. september 2009 Er dette et forum for streite kvinner?? HI kan du hjelpe henne litt legnere ned her som leter etter klitten sin med å finne den?
Anonym bruker Skrevet 29. september 2009 #6 Skrevet 29. september 2009 For ett idiotisk tulleinnlegg! Dette har jo ingenting med å være lesbisk å gjøre. Det dreier seg om at du Hi har lyst å blotte ditt sexliv eller dine sexfantasier. Full sjerpings.
Anonym bruker Skrevet 29. september 2009 #8 Skrevet 29. september 2009 Tulle inlegg !!!!!! hvis ikke e du veeeeldii omogen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå