Gå til innhold

Se her :) ett lite spm ;)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser mange her inne skriver at når de var med jordmor så skjekka jordmora om de var moden osv... spørr dere om det, eller bare gjør hun det?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har selv ikke gjort det, men tror de fleste må spørre selv.. Jeg har termin på onsdag og skal til jordmor på torsdag. Tror ikke jeg tør å blir sjekket jeg for jeg vet hvor skuffet jeg blir om det ikke er noe tegn til modning. Jeg synes det er bedre å la naturen gå sin gang, så vet jeg at det er min tur innen to uker uansett =)

Skrevet

Jm gjorde det fordi jeg hadde hatt 2 timer med modningsakupunktur og planen var å ha en 3.time. Hun ville sjekke hvordan ståa var før hun satte nåler. Det viste seg da at jeg var helt myk og hadde 3 cm så det var ikke noe poeng å sette flere nåler for modning. Fikk for avslapping isteden:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...