lykkelig3barnsmor<3 Skrevet 26. september 2009 #1 Skrevet 26. september 2009 ei jente...jeg var sååå sikker på at det var ein gutt i magen,men babyen hadde ingen "tisskar"...så det bli stas,bare glad at alt var bra med henne jeg. vi har ein gutt og ei jente fra før,og de er kjempe fornøyd med at de skal få ei lita søster:-) fikk flytta termin 3 dager,ny termin er 19 februar,så er i dag 19+4. Er såååååå gla for at alt var bra:-) go hælg alle gravide damer.
MAXlykke *gutt utenfor magen* Skrevet 26. september 2009 #2 Skrevet 26. september 2009 Gratulerer så mye med ei lita jente til... kjenner at jeg gleder meg til å få vite hva som bor i meg også... til onsdag... phu.. er så spennende..
ybab_07 gutt+twins i magen Skrevet 26. september 2009 #4 Skrevet 26. september 2009 Gratulerer så masse
lykkelig3barnsmor<3 Skrevet 27. september 2009 Forfatter #5 Skrevet 27. september 2009 Takk takk for det,vi svever på en sky,er sååå glad for at alt er bra me lille baby i magen:-)
Terese med to jenter Skrevet 27. september 2009 #6 Skrevet 27. september 2009 Gratulerer Jeg skal på ultralyd på onsdag og håper alt er i orden, og så håper jeg de ser kjønnet, er bare sååå utålmodig
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå