Gå til innhold

Kan noen svare meg, vær så snill???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Dumme meg har sett litt for mye på tv. Så at det var en gutt på 1år som fikk masse vann i lungene og døde dagen etter.

 

Gutten min satte masse vann i halsen i dag, og etter det har han spydd litt. Han satte det veldig kraftig i halsen så han hostet til han spydde.

 

Nå har han sovnet og han har litt feber. Tror dere dette kan komme av at han har fått vann i lungene? Eller skal det mere til? Må si at jeg har vært hjemme fra jobb i 2 dager nå med halsvondt og feber, så det kan jo være at jeg har smittet han??

 

 

Noen som kan berolige meg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

At han kastet opp kan komme av at han fikk i seg mye vann men det kan komme av annen sykdom også. Men jeg ville gjettet på vannet.

 

Når det gjelder tørrdrukning så er det ganske sjeldent, så ikke bekymr deg unødig. Uansett er det aldri feil å være obs.

Symptomene setter inne kort tide etter og viser seg ofte som enorm tretthet. Så trett at man bare legger seg ned der en er og vil sove.

Feber er jeg ikke sikker på om er en del av det, trettheten er det vanligste.

Skrevet

Tror nok du har smittet han.

 

Men om du er bekymra, så kan du bare ringe og prate med dem på legevakten.

Skrevet

Jeg aner i grunnen ikke, er nok ikke noe farlig, men ring legevakten og spør for sikkerhetsskyld :)

Skrevet

HÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ? SKA MAN IKKE DRIKKE VANN HELLER NÅ DA, Å SÅ HYSTERISKE DU KJERRING ER!

Skrevet

Du aner ikke hvor mange kilo du tok av meg nå.

 

Han fikk disse brekningene rett etter han satte vannet i vrangstrupen, men det tok noen timer før han spydde ordentlig. Ikke var han veldig slapp heller. Han sovnet først nå for 15 minutter siden, og da var han veldig klam. Men etter dine opplysninger, ser jeg at det muligens er jeg som har smittet han.

 

Puuhh...å redd man blir av alle disse nye tingene man må legge merke til.

 

Tusen takk

Skrevet

Hva faen snakker du om a?

 

Hi skriver jo ikke at det er farlig å drikke vann. Lær deg å lese a!

Skrevet

Hva sliter du med anonym 21:15?

 

Er ikke alle som vet alt skjønner du. Er det ikke derfor man har disse sidene da? For å spørre om noe når det gjelder barna våre? Eller er det bare en side som anonyme som deg kan slenge med kjeften?

Skrevet

Leser og leser jeg, anonym. Men finner ikke et eneste sted hvor HI skriver at man ikke skal drikke vann.

Skrevet

Ikke bry deg om den skrikende anonyme.

Det er ikke mange som er klar over tørrdrukning og hvor alvorlig det.

 

Anonym nummer 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...