Gå til innhold

Fikk høre at jeg hadde jentemage i dag


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noe i det? Vi skal ikke vite kjønn, men det er jo morsomt å gjette. Sist gang hdde jeg typisk guttemage og da kom det ut en gutt. Noen det har stemt på?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har visst også det denne gangen. Magen brer seg liksom ut til sidene... Sist gang hadde jeg typisk guttemage og fikk gutt. Mye mer kvalm har jeg vært denne gangen også. Spennende å se om det faktisk blir jente.

Skrevet

hehe dette tror jeg bare blir vill gjetting gitt :)

 

Alle og jeg mener ALLE tippet jente på meg denne gangen (til og med da jeg var på ul i uke 14), men jeg bærer en GUTT! Svangerskapet er helt annerledes denne gangen og jeg spydde konstant i over tre måneder. Mange tegn som tydet på jente, men neida... Det er en gutt. Og visstnok har jeg en "jentemage" denne gangen. Men med den tisseluren og den pungen vi har sett på ul mange ganger kan det nok ikke være feil.

 

Lykke til. Husk at uansett hva vi får, blir vi like glade uansett og slik håper jeg de fleste har det :)

Skrevet

Jeg blir glad uansett jeg. Men det er jo morsomt å se om slikt stemmer. Kom plutselig på at det hadde vært praktisk å vite om jeg skal friske opp babygarderoben med noen flere farger. Nå er det jo litt seint for meg siden jeg allerede har vært på UL, så hvis det blir en jete kommer hun nok til å bruke mye lyseblått den første tiden:)

Skrevet

Jeg hadde typisk guttemage ved begge de to første svangerskapene, men jeg har nå likevel fått to jenter, da ;) Denne gangen er magen ganske så lik, men nå sier UL gutt.

Skrevet

"typisk" jentemage her førstegangen og nå.. Venter min andre sønn;)

Skrevet

og jeg har typisk guttemage og venter i følge ul jente :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...